Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Młochów - Oferty wynajmu działek na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna, ul. Wróbelka

Zgorzała(Młochów + 15 km)

20 000 zł11 579 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wynajmu działki pod dowolną działalność. Lokalizacja Zgorzała ul. Wróbelka - droga równoległa do S75 dz. nr.19/1 obręb 033 Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Platynowa

Janki(Młochów + 13 km)

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia lub inna propozycja działka komercyjna Narożna Janki. Do wynajęcia teren komercyjny (2up) o powierzchni m w miejscowości Janki, na tyłach Centrum Handlowego Janki. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Skierniewicka

Centrum,Góra Kalwaria(Młochów + 31 km)

8 550 zł5 700 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o powierzchni 5700 m2, zlokalizowany w miejscowości Góra Kalwaria w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł2 000 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do wynajmu lub sprzedaży niezabudowaną działkę inwestycyjną położona bezpośrednio przy bardzo ruchliwej starej trasie poznańskiej. Lokalizacja ul. Poznańska, bronisze, ożarów Mazowiecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Słomczyn(Młochów + 22 km)

7 000 zł3 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia: utwardzony plac o powierzchni 3500 m2 zlokalizowany przy drodze tranzytowej dk50 w pobliżu Grójca. Miejsce doskonałe dla komisu samochodowego lub ekspozycji kamperów, domków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Pawłowice

Pawłowice(Młochów + 14 km)

7 380 zł6 000 m² 1,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o pow. ok. 6000 m2 zlokalizowana w miejscowości Pawłowice , w gminie Tarczyn. Doskonała lokalizacja: w odległości 4 km zjazd z drogi ekspresowej S7.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Radzymin(Młochów + 50 km)

1 000 zł1 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wydzierżawienia działka z możliwością zakupu w drugiej linii zabudowy 1000m2 w Radzyminie. Cicha okolica. Wymiary ok 23x44. Jest plan zagospodarowania, który przewiduje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Poznańska

Bronisze(Młochów + 19 km)

31 800 zł10 600 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prime elite nieruchomości 0% prowizji! poleca do wynajmu działki w bliskiej odległości od trasy S8. Przedmiotem ogłoszenia są dwie działki: lokalizacja: bronisze ul. Poznańska Powierzchnia: 10.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kolonia Lesznowola

Kolonia Lesznowola(Młochów + 14 km)

25 169 zł25 169 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem nieruchomość w Kolonii Lesznowola w powiecie piaseczyńskim, składająca się z działki ewidencyjnej o łącznej powierzchni 25 169 m2 w bliskiej odległości od zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sokołów

Sokołów(Młochów + 13 km)

31 000 zł7 043 m² 4,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do wynajęcia działka o pow. 7043 m2 i hala o powierzchni 300 m2 zlokalizowana w Sokołowie (gm. Michałowice). Hala nieogrzewana, konstrukcja stalowa. Wymiary: 15 m x 20 m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Młochów

Młochów,mazowieckie

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane o wymiarach 40 szerokość od ulicy/25m głębokość. Okolica spokojna, szkoła 300m, sklepy 300 i 500m, ośrodek zdrowia przedszkole. Do trasy Katowickiej 2,5 km, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Młochów

Młochów,mazowieckie

8 000 zł8 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka budowlana w centrum miejscowości Młochów. Wynajem dowolnej powierzchni o dowolnym kształcie. Cena za wynajem 1 m2 wynosi 0,99 zł. Przy wynajmie większej powierzchni cena.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij